Havza OSB Arsa Tahsis Fiyatları Belirlendi

Havza TSO toplantı salonunda Samsun Valisi Osman Kaymak Başkanlığında Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet toplantısı yapıldı.

Havza OSB Müteşebbis heyeti tarafından yapılan görüşmelerde Havza OSB’de yatırımcılardan arsa tahsis ücreti olarak metrekare başına 47 lira olarak fiyat belirlendi.

Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Samsun’a yeni atanan Vali Kaymak’a Havza OSB’de geçmişten günümüze gelinen, gelişen ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Toplantı sonunda bir konuşma yapan Vali Kaymak önemli olan büyük ve sağlam yatırımcıların Havza getirilmesi olduğunu belirterek; “İlçe yatırımcı getirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Bu konuda bizlerde üzerimizde düşen her türlü işi yerine getirmeye hazırız. Havza OSB konumu ve ikmal imkanları ile yatırımcılar için cazip özelliklere sahip. Bunu iyi anlatmalıyız.” Dedi.Ziyaretin sonunda Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Vali Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır’a semaver hediye etti.

Önceki Havza Osb’ye Yatırımcı Ziyareti

Sosyal Medya

Hakkımızda

Samsun Havza Organize Sanayi Bölgesi kuruluş çalışmalarına 2007 yılında başlanmış olup altyapı ihalesi 2014 yılında yapılmış ve 2016 yılsonu itibariyle yol, su, kanalizasyon, yağmur suyu, telekom altyapısı, YG-AG elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı tamamlanmıştır.

965 dönümlük alana yayılmış olan bölge, 9500 dönümden oluşan genişleme alanına sahiptir.

KARABÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Bekdiğin, Samsun Havza Organize Sanayi Bölgesi, Havza/Samsun, Türkiye

Pzt. – Cuma: 08:00 – 17:30

Havza Organize Sanayi Bölgesi © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.