Havza OSB’nin Müdürü Belli Oldu!

Havza OSB’nin Müdürü Belli Oldu!: Havza Organize Sanayi Bölgesi Müdür Hasbi Altuntaş yeni görevine başladı. Daha önce Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tecrübesi olan Merzifon Organize Sanayi bölgesinde de başarılı olan Hasbi Altuntaş Havza Organize Sanayi Bölgesinde göreve başladı.

Sanayi Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Altuntaş, altyapı üstyapı genişleme alanlarıyla ilgili çalışmalar yapacaklarını belirtti. Altuntaş “Hedeflerimiz büyük şu an Karadeniz’in en büyük Organize Sanayi Bölgesi oldu burası. Bu çok büyük bir başarı hikayesi ilerleyen 10 yıllık süreçte de Türkiye’nin tek kalemde tek alanda en büyük Organize Sanayi Bölgesi olacak” açıklamasında bulundu.

Karadeniz’in en büyük OSB olma yolunda ilerleyen Havza OSB, mevcut konumu, ulaşım yolları ile doğal kaynaklara yakınlığı ve topoğrafik yapısıyla yatırımcılar için cazip olanaklar sunuyor. 965 dönümlük alana yayılmış olan bölge, 9500 dönümden oluşan genişleme alanına sahip. Havza Organize Sanayi Bölgesi, İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan ulaşım güzergahı üzerinde konumlanmakta olup havaalanına 35 dk., limana 60 dk. da erişimin sağlanabildiği bölge demiryolu bağlantısına sahip

Önceki Havza OSB Yapım İşi İhale Sonuç İlanı

Sosyal Medya

Hakkımızda

Samsun Havza Organize Sanayi Bölgesi kuruluş çalışmalarına 2007 yılında başlanmış olup altyapı ihalesi 2014 yılında yapılmış ve 2016 yılsonu itibariyle yol, su, kanalizasyon, yağmur suyu, telekom altyapısı, YG-AG elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı tamamlanmıştır.

965 dönümlük alana yayılmış olan bölge, 9500 dönümden oluşan genişleme alanına sahiptir.

KARABÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Bekdiğin, Samsun Havza Organize Sanayi Bölgesi, Havza/Samsun, Türkiye

Pzt. – Cuma: 08:00 – 17:30

Havza Organize Sanayi Bölgesi © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.