Havza OSB arsa tahsis fiyatları belirlendi, yatırımcılar metrekare başına 47 lira ödeyecek.
facebook-paylas

Havza OSB arsa tahsis fiyatları belirlendi, yatırımcılar metrekare başına 47 lira ödeyecek.

Havza TSO toplantı salonunda Samsun Valisi Osman Kaymak Başkanlığında Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet toplantısı yapıldı.

Havza OSB Müteşebbis heyeti tarafından yapılan görüşmelerde Havza OSB’de yatırımcılardan arsa tahsis ücreti olarak metrekare başına 47 lira olarak fiyat belirlendi.

Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Samsun’a yeni atanan Vali Kaymak’a Havza OSB’de geçmişten günümüze gelinen, gelişen ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Toplantı sonunda bir konuşma yapan Vali Kaymak önemli olan büyük ve sağlam yatırımcıların Havza getirilmesi olduğunu belirterek; “İlçe yatırımcı getirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Bu konuda bizlerde üzerimizde düşen her türlü işi yerine getirmeye hazırız. Havza OSB konumu ve ikmal imkanları ile yatırımcılar için cazip özelliklere sahip. Bunu iyi anlatmalıyız.” Dedi.Ziyaretin sonunda Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Vali Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır’a semaver hediye etti.